B-kategooria koolitus

Perfekto Liikluskool on ühest küljest klassikaline autokool, mis pakub:

• B-kategooria juhi esmaõppe algastme sh algastme pimeda ja libedakoolitust;
  • lõppastme koolitust;
  • jätkuõpet;
  • autojuhi täiendamise kursuseid ja koolitusi (nt lisa teooria- ja sõidutunnid, juhendamine ja muu asjakohane).

Teoreetilise kontaktõppe viime läbi vastavalt koolitustellimusele. Konsultatsioone ja teooriat käsitleme ka Teamsis, Zoomis või mõnes muus sobilikus keskkonnas. Liiklusteooria e-õppeks teeme koostööd Liikluslab OÜ-ga. Liikluses osaledes käime kõige õpetlikemas kohtades ning kogu protsessi jooksul jälgime, et kõik oluline saaks Sulle edasi antud.

Kui soovid tõenäoliselt parimat B-kategooria juhi algõpet, võta meiega ühendust ning alustame koostööd. Meie kursused on individuaalse rõhuasetusega. Sa ei jää ilma ühestki kasulikust õppetunnist, tarkusest ning mis peamine – aitame Sind õigele teele. Me oleme nagu hästi istuv rätsepaülikond – täpne, mõjus, väljapeetud. Kõik meie töös osalevad õpetajad on tunnustatud, põhjalikud ning omavad avatud meelt ja laia silmaringi.

Juhul, kui oled juba käinud kusagil õppimas ning soovid meie juures oma õpinguid jätkata, siis kujundame hinna õppemahust lähtuvalt.

Personaalne B-kategooria koolitus

Koolitus, kus võimaldame koostööd personaalsete teooriaõpetajatega tête-à-tête ning soovi korral võtame Sind kodu, kooli või töökoha ukse eest õppesõidule. Sa ei pea muretsema ühegi dokumendi või aja otsimise eest – kõike peale dokumentide allkirjastamise teeme meie! Selle paketi puhul jääb tõesti ainult osalemise rõõm.

Konsultatsioonid

Pakume nõustamise teenust ja konsultatsioone mootorsõidukijuhi õppe ning kvalifikatsiooni osas. Aitame hinnata autojuhi pädevust ja sobivust tööle kandideerimisel ning ka tööl olevate inimeste hindamist ja koolitusvajaduste väljaselgitamist. See on oluline – ebapädeva sõidukijuhiga kaotab ettevõte nii maines kui ka otseselt rahas. Kõik halb ei tulene ainult juhtide vahelistest konfliktidest, vaid ka valed sõidukikasutamise võtted on teinekord äärmiselt kulukad ja ohtlikud.

Pakume koolitusi sõidukite juhiabisüsteemide tundmaõppimisel ja kasutamisel. Mootorsõidukid on keerulised seadmed, mille tundma õppimiseks ja liikluses kasutamiseks on tihtilugu tarvis asjatundlikku koolitust. Mida aeg edasi, seda keerulisemaks need lähevad.

Konsultatsioonide hulka kuuluvad ka autojuhi täiendamise kursused ja koolitused (nt lisa teooria- ja sõidutunnid, juhendamine ja muu asjakohane). Kui Teil ei ole juhendajat, siis Te ei pea puudust kannatama, saame olla abiks.

Konsultatsiooni maht ja keerukus sõltuvad koostöö ulatusest. Näiteks kui palju on vaja inimesi kaasata, mis on projekti ulatus, kestvus ja keerukus.

Esmaabi koolitajad

AndMar MedService OÜ

Pro Edu-Cat OÜ

Punane Rist

Tegevusloa andmed

Õppeasutuse nimetus on Perfekto Liikluskool, mida haldab Skruupul OÜ. Õppeasutuse liik on täienduskoolitusasutus. Mootorsõidukijuhi koolitusasutuse tegevusluba number 68 kehtivusega alates 13.05.2022.